Satış ve Teslimat  
 

Her türlü organizasyonlarınızda at temini yapılır.

*At Kiralama

*Seyis saatlik ücreti

*At transfer ulaşım

  05553257111                                     

info@atmerkez.com.tr

 

 

Satıs Sözleşmesi

MADDE 1_TARAFLAR

1.1-SATICI:

Ünvanı:At Merkez İpek Sevgür

Adres:Barbaros Bulvarı Gamze apt 76/bahçe Balmumcu İstanbul

Telefon:05553257111

Email:info@atmerkez.com.tr

 MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu,ALICI nın SATICI ' ya ait www.atmerkez.com.tr  internet sitesinden elektronik ortamda siparişinin yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmesi uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Madde 3-SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli,rengi,satış Bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

MADDE 4-GENEL HÜKÜMLER

4.1-Alıcı ,www.atmerkez.com.tr internet sitesinde sözleşme  konusu ürünün temel nitelikleri,satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2-Sözleşme konusu ürün,yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcı nın yerleşim yerinin uzakliğına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa bağlıdır.

4.3-Sözleşme konusu ürün,alıcıdan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz.

4.4-satıcı ,sözleşme konusu ürünün sağlam,eksiksiz,siparişte  belirtilen niteliklere uygun ve garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

4.5-sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının satıcıya ulaştırılmış olması ve bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olmasi şarttır.Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise satici ürünün teslimi yükümlülüğündenkurtulmuş kabul edilir.

4.6-Satıcı mücbir sebepler ve ya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti,ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürün süresi içinde  teslim edemez ise durumu alıcıya bildirmekle yükümlüdür.

4.7-İşbu sözleşme,alıcı tarafından sipariş verilmesi ile beraber onaylanmış vvede imzalanmış olur.

MADDE 5

Cayma hakkının kullanılması halinde fatura ibrazı zorunludur.Malın kullanılmış ve /veya zarar görmüş olması tamamen alıcıya ait bir sorumluluk olup iade hükümlerine uymamaktadır.

MADDE 6

İşbu sözleşmenin uygulanmasında ,sanayi ve ticaret bakanlığınca ilan edilen,değere kadar tüketici hakem heyetleri ile alıcının veya satıcının yerleşim yerindeki tüketici mahkemeleri yetkilidir.

siparişin gerçekleşmesi durumunda alıcı işbu sözleşmenin  tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

satıcı

at merkez ipek sevgür